5 Nejlepších Autorů Obsahu AI

Obsah je král pro SEO a pravidelné vymýšlení nového obsahu může být někdy zdrcující. Naštěstí existuje několik skvělých nástrojů, které mohou pomoci tvůrcům a autorům obsahu s novým obsahem, nápady na články, generátory názvů a popisů, závěry, odpovědi typu Quora a mnoho dalšího.

Forge článku

Article Forge je skvělé místo pro psaní článků pro váš web nebo blog. Má mnoho nástrojů pro to, aby vámi vytvořené články vypadaly profesionálně. Pomocí API můžete automatizovat proces vytváření článků. Můžete použít předpřipravené konektory nebo si můžete vytvořit vlastní.

Article Forge je nabízen na základě předplatného. Tento software vám umožňuje vytvářet neomezené množství článků během několika minut. Má záruku vrácení peněz bez jakýchkoli otázek. Chcete-li začít, budete muset napsat 10 článků a odeslat je. Pro snazší vytváření článků můžete použít i nástroje třetích stran. Pokud nemáte moc času, můžete to udělat i z domova. Nejlepší na tom je, že nástroj můžete použít s jakýmkoli jiným programem.

Pokud se obáváte kvality, můžete vyzkoušet 30denní politiku vrácení peněz bez otázek. Abyste měli nárok na vrácení peněz, budete muset vyrobit 10 článků pro záruku vrácení peněz. Pokud však s výsledky nebudete spokojeni, můžete získat náhradu. Chcete-li získat náhradu, musíte nejprve vytvořit deset článků pomocí softwaru. Poté budete muset publikovat alespoň 10 článků, abyste se ujistili, že jste s produktem spokojeni.

WriteSonic

Obsah můžete vytvářet mnoha různými způsoby. Můžete jej také použít k psaní blogových příspěvků nebo obchodních dopisů. Můžete také vytvářet nápady pro názvy a popisy produktů. S více než 5 000 pětihvězdičkovými recenzemi má Writesonic podporu solidní skupiny investorů ze Silicon Valley. Tato služba vám může pomoci vytvořit efektivní marketingovou kopii a zviditelnit vaši firmu. Kromě toho můžete získat pomoc, kterou potřebujete, abyste získali více klientů.

K automatizaci procesu obsahového marketingu můžete použít Writesonic. Má intuitivní uživatelské rozhraní a jeho funkce jsou snadno pochopitelné. Funkce palubní desky jsou uspořádány do kategorií. Každá kategorie má více než 50 funkcí. Vše, co musíte udělat, je vybrat jeden a zadat své informace, abyste získali požadované výsledky. K dispozici jsou možnosti krátkodobého a dlouhodobého obsahu. Nástroje jsou uživatelsky přívětivé a nabízejí řadu možností, které splní vaše potřeby.

Writesonic můžete použít ke generování článků v různých stylech. Ať už jste blogger nebo obchodník s obsahem, můžete využít Writesonic k vytvoření toho nejlepšího obsahu. Snadno se používá a na výběr je z mnoha funkcí. S více než 50 funkcemi vám může Writesonic pomoci vytvářet články libovolné délky. Můžete jej použít pro všechny typy obsahu, včetně blogových příspěvků, obchodních dopisů a propagačních e-mailů. Můžete jej také použít k psaní dlouhodobého a krátkodobého obsahu.

RYTR.me

Pokud chcete psát obsah pro svůj web nebo blog, Rytr.me vám může pomoci. Namísto toho, abyste museli trávit hodiny vytvářením dokonalého příspěvku, můžete Rytru jednoduše zadat parametry a on se postará o zbytek. Obsah si můžete dokonce přizpůsobit pomocí různých jazykových nastavení, tónů a klíčových slov. Platforma vám také umožňuje uložit dříve vygenerovaný obsah a použít jej jako referenci. Podporuje 29 jazyků, včetně hindštiny, a je zdarma k vyzkoušení.

Uživatelé mohou spravovat členy týmu a sledovat jejich fakturaci pomocí Rytr. Má působivou funkci správy týmu, která je užitečná zejména pro marketingové agentury. Umožňuje týmům pracovat na několika projektech současně a přidělovat jednotlivé úkoly každému členu týmu. Jeho nástroj pro psaní AI je k dispozici v Chrome i Firefoxu, což usnadňuje přidávání nových členů. Pro ty, kteří chtějí pracovat na více projektech najednou, má Rytr rozšíření pro Chrome, které si můžete přidat do svého prohlížeče.

S Rytrem můžete automaticky vytvářet podnadpisy pro příspěvky na blogu. Stačí vybrat téma a klíčová slova, která se k němu vztahují, a program vám obsah vygeneruje. Pomocí tohoto nástroje s umělou inteligencí můžete také zlepšit kvalitu jakéhokoli textu. Tak neváhejte a přidejte Rytra do svého arzenálu nástrojů! Pokud jste připraveni začít s výkonem vašeho blogu nebo webu pro vytváření obsahu založeného na umělé inteligenci, pořiďte si to!

Copy.ai

Pokud pracujete v e-Commerce, můžete těžit z používání Copy.AI je služba generování marketingových kopií AI. Program je navržen tak, aby vytvářel různé typy obsahu, jako jsou témata online kurzů, skripty YouTube, digitální reklamy a příspěvky na sociálních sítích. Dokončením série krátkých otázek vygeneruje Copy.AI deset jedinečných marketingové kopie pro vás. Také vám pomůže vytvořit působivější kopii pro váš web. Ať už potřebujete propagovat produkt, inzerovat službu nebo získat více potenciálních zákazníků, Copy.AI je pro vás tím správným nástrojem pro AI copywriting.

Tónový modulátor Copy AI vám umožňuje vyladit tón a obsah vaší kopie s pomocí umělé inteligence. K dispozici je devět přednastavených tónů a můžete si vytvořit vlastní tón. I když má Copy AI několik nevýhod, její knihovna šablon a nástrojů je rozsáhlá. Tato funkce je užitečná zejména pro lidi, kteří pracují samostatně. Kromě toho je copy AI levnější než její konkurenti a má mnoho bezplatných funkcí pro začátečníky. Kromě toho se jeho platforma používá snadněji než její konkurenti, takže si nebudete muset najímat copywritera nebo sami psát dlouhý obsah.

Přestože je software vysoce účinný, nedokáže odhalit každou chybu ve vašem obsahu. Mohou vám uniknout některé gramatické chyby, ale může to znamenat i jiné problémy, včetně chyb zapojení. Není to přesný odhad vaší kvality psaní, ale může vám pomoci zlepšit váš styl a hlas. Gramaticky odhaleno 17 % plagiátů, což je stále hodně, ale je to lepší nástroj než nic. Jednou z nevýhod Grammarly je, že nepodporuje redakční obsah a musíte platit za plán Pro. Bezplatný plán je k dispozici na sedm dní. Nepodporuje však úpravy a export.

Word.ai

Hlavní funkcí WordAi je schopnost přepisovat celé odstavce a věty. Tato služba využívá zpracování přirozeného jazyka k optimalizaci čitelnosti vašeho textu. I když se nejedná o cenově nejdostupnější možnost, může proces přepisování výrazně zjednodušit. Nevýhodou WordAi je, že není zdarma. K dispozici jsou tři placené plány. Pokud nemáte rozpočet na to, abyste utratili tolik, můžete začít s bezplatným plánem a zjistit, zda vyhovuje vašim potřebám.

Poté budete muset provést výběr možností. WordAi má různá nastavení pro různé jazyky. Některé z nich mohou být užitečné a můžete použít to, co vám nejlépe vyhovuje. Můžete si také vybrat jazyk, na který chcete cílit, a exportovat svůj obsah. Poté můžete své nové příspěvky exportovat na různé platformy. Po dokončení procesu úprav budete moci své výtvory sdílet s ostatními.